משלוחים והחזרות

אנחנו בשלו שחמט שמנו לנו כמטרה לספק את המוצרים האיכותיים ביותר במחיר הטוב ביותר ללקוח. כל מוצרינו הינם חדשים, באריזת יצרן מקורית. נא עברו על מדיניות ההחזרים שלנו וצרו איתנו קשר למידע נוסף.

זמן אספקה

באם לא צוין אחרת, כל המוצרים שלנו נשלחים תוך 3 עד 7 ימי עסקים. אם ברצונכם לקבל את המוצר מהר יותר נא צרו אתנו קשר ואנחנו ננסה לעשות את המיטב עבורכם.

תקלות במשלוח ומוצרים פגומים

כאשר הינך מקבל סחורה, נא וודא את תכולת המשלוח. פתח את כל הקופסאות וודא שהמוצר שלם. באם המוצר שקיבלת אינו תקין, שבור, מקולקל, פגום, נא ציין זאת בטופס המשלוח ולחברת שלו ובניו בע”מ. באם אין לך זמן לבדוק את המוצר בעת קבלתו נא כתוב בטופס המשלוח: “יש לבדוק את המוצר. הלקוח יודיע לחברת השליחים על תקינות המוצר תוך 24 שעות”.

זוהי אחריות הלקוח לבדוק את המוצר לפני קבלתו ולהודיע לחברת השליחים ולנו על קבלת מוצר פגום.

החזרים

שלו ובניו בע”מ מעניקה 14 ימים להחזרת המוצר שקינת (מיום קבלת המוצר) ללא תשלום או קנס. בתמורה, יקבל הלקוח זיכוי לקניה חוזרת בחנות. על המוצרים להיות מוחזרים במצב חדש, בלי פגמים, באריזה המקורית עם כל האביזרים והמוצרים הנלווים לקניה. הלקוח הינו אחראי הבלעדי על הוצאות המשלוח והטיפול בסחורה המוחזרת אלינו.

בעת החזרת מוצר אלינו, נא וודא החזרת כל המוצרים שקיבלת בעת הקניה (כולל מתנות שהתקבלו בעת הקניה). באם קיבלת מוצר מתנה בעת הקניה והנ”ל איננו מוחזר לחנות, ערכו יורד מהזיכוי המגיע ללקוח.

בכל מקרה, אנו ממליצים לצור איתנו קשר לפני החזרת מוצרים

המשוב שלך חשוב לנו

אנחנו מקבלים בברכה כל שאלה, הערה, תגובה על מדיניות משלוחים והחזרים שלנו. נא צור אתנו קשר ב info@slavchess.com או שלח לנו פקס אל 03-9389447 או כתוב לדוא”ל

שלו ובניו בע”מ

המלאכה 8 (אולם 109א)

פארק אפק

ראש העין

4809114

טלפון: 03-9011000
03-9383837

נייד: 050-8557773