מדיניות פרטיות

חברת שלו ובניו בע”מ דואגת לכך שתיהנו מביטחון מקסימאלי בעת רכישה באתר. אנחנו מחייבים על פרטיותך בכל זמן ובכל סיטואציה. המידע שאנחנו אוספים עליך נועד עבור ביצוע הזמנות ויצירת חווית משתמש אישית עבורך. האתר שלנו משתמש בהצפנת SSL 128 ביטים להגברת האבטחה ושמירת מידע לקוחותינו. למרות זאת, בכל מערכת ממוחשבת ייתכנו כשלים (באגים) ופרצות. על כן, איננו יכולים להבטיח חסינות מלאה בפני מזיקים ופורצים.

כיצד אנו משתמשים במידע שאנו אוגרים

אנו משתמשים במידע הנאסף כדי להשלים את תהליך הקנייה על הצד הטוב ביותר, וכדי לשמור את חויית הקנייה שלך לאישית ומדייקת. כשאתה מבצע הזמנה, יש לנו צורך לדעת את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת המשלוח, וכו… מידע זה מאפשר לנו למלא אחר ההזמנה שלך ולהודיע לך על מצבה. ייתכן ונשתמש במידע שנאסוף כדי להודיע לך ביצוע הזמנה, שינויים חשובים באתר, שירותים חדשים ומבצעים מיוחדים. זאת כחלק ממדיניות מעודפת ללקוחות רשומים בחברה. במידה ותעדיף שלא לקבל את המידע הזה, תוכל להודיע לנו על כך בכל עת. כמו כן, כאשר הינך מפרסם ביקורת על מוצר כלשהו, אנו מבקשים את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. אינך חייב למלא כתובת דואר אמיתית – אנו זקוקים לכתובת זו רק באם יתעורר צורך להגיב לביקורתך.

ספר לחבר עלינו

במידה ותהיה מעוניין להשתמש בשירות “ספר לחבר על שלו שחמט”, אנחנו נצטרך לדלות מידע אודות פרטי החבר (שם, כתובת דואר אלקטרוני). אנחנו נשלח לחבריך הודעת הזמנה לאתר שלו שחמט באופן אוטומטי באמצעות דואר אלקטרוני. שלו בניו לא שומרת את המידע הנ”ל ומשתמשת בו אך ורק לצורכי שליחת הדואר החד פעמי הנ”ל.

השימוש ב  cookies

Cookies הוא הכינוי לקבציי מידע קטנים המועברות על ידי הדפדפן שלך אל הדיסק הקשיח שלך. אנו משתמשים בקוקיז כדי להאיץ את הניווט באתר, לעקוב אחר מצב ההזמנות שלך ולספק לך תכנים בהתאמה אישית. אנו נעזרים בקוקיז גם כדי לזכור מידע שנתת לנו, כך שלא תיאלץ למסור אותו שוב ושוב בכל ביקור נוסף באתר. הקוקיז עוזרות לנו לדעת אילו שירותים פופולריים יותר בקרב לקוחותינו, כך שנוכל להתמקד ולסייע למרב הגולשים. רוב הדפדפנים מכוונים לקבלת ´קוקיז´. תוכל לכוון את הדפדפן שלך ´לסרב´ לקבלת הקבצים הללו.

שימוש בקבצי ניטור (LOG)

בעת ביקרוך באתר אנחנו מנטרים באופן אוטומטי את כתובת הIP שלך, סוג הדפדפן שברשותך, ושעות הכניסה למערכת. אנו משתמש במידע זה על מנת לבחון את מהירות האתר, בדיקת המשתמשים הנכנסים לאתר ומעקב אחר מזיקים ופורצים. מידע זה עוזר לנו להחליט איזה תוכן המשתמש מעדיף כך שנוכל ליצור עבורך את חווית המשתמש האולטימטיבית. קבצי הניטור אינם קשורים באופן אישי למשתמש זה או אחר.

אבטחת מידע

אנחנו בשלו ובניו בע”מ לוקחים את נושא האבטחה באופן רציני. כל העובדים בארגון מחייבים ללמוד ולדעת את מדיניות האבטחה של הארגון. גישה לפרטים אישיים של חברי האתר נתונה לאנשי מפתח בארגון, שירות הלקוחות. הרכישה באתר מאובטחת באמצעות פרוטוקול SSL – שיטה שאושרה על ידי חברות האשראי לביצוע עסקאות באינטרנט. בשיטה זו, הנתונים האישיים שלך , כולל מס’ כרטיס האשראי, עוברים לשרת האינטרנט כשהם מוצפנים ונראים כרצף חסר משמעות של סימנים ומספרים שאינם ניתנים לפענוח. כמו כן, לפי חוק האשראי, כאשר מתבצע בכרטיס האשראי “שימוש לרעה” ( שימוש בידי מי שאינו זכאי לכך) בעל הכרטיס לא יהיה אחראי בשום מקרה לפעולה זו , וחברת האשראי תהיה חייבת להחזיר לבעל הכרטיס את מלוא סכום הרכישה תוך 30 יום.

קישורים לאתרים אחרים

שלו שחמט מכיל קישורים לאתרים אחרים. שים לב שבעת לחיצה על הקישורים הנ”ל הינך עלול לעזוב את slavchess ולעבור לאתר אחר. האתר הנ”ל הינם עצמאיים ויכולים לאסוף מידע עליך. מדיניות הפרטיות הנ”ל יכולה להיות שונה ממדיניות הפרטיות באתרינו. על כן, אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות באתרים הנ”ל.

העברת מידע לרשויות החוק

למרות שאנחנו נוקטים בכל דרך אפשרית לשמור על פרטיותך, אנחנו עלולים להעביר מידע אודותיך לרשויות החוק כאשר שיש לנו סבירות גבוהה שצעד זה הוא חשוב בהשלמת צדק משפטי, תהליך משפטי הנוגע לאתרינו.

תחרויות נושאות פרסים

מדי פעם, נערוך תחרויות נושאות פרסים באתר. על מנת להשתתף בהם תצטרך להזין את פרטיך האישיים. תוכל לבקש לשמור על פרטיך האישיים במידה ותזכה. באם תרצה להשאר בדוי, זה ציין זאת בטופס ההשתתפות. אנחנו נכבד החלטתך באם תבקש לא להיחשף כזוכה המאושר.

המשוב שלך חשוב לנו

אנחנו מקבלים בברכה כל שאלה, הערה, תגובה על מדיניות משלוחים והחזרים שלנו. נא צור איתנו קשר ב info@slavchess.com או שלח לנו פקס אל 03-9389447 או כתוב לנו ל

פרטי הקשר שלנו

  • המלאכה 8, פארק אפק, ראש העין 48552
  • נייד: 050-8557773
  • טלפון: 03-9011000
  • טלפון בחנות: 03-9383837
  • info@slavchess.com